Rodzice

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.szkoladlagwiazd.fora.pl Strona Główna -> Olivia i Oliver Halliwell
Aga
Moderator

Dołączył: 04 Kwi 2008

Pomógł: 1 raz
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Pią 22:25, 04 Kwi 2008    Temat postu: Rodzice

Matka jest Angielką... Urodziła Bliźnięta w wieku 17 lat, ale nigdy nie poślubiła ich Ojca. Gdy dzieci skończyły 3 rok życia po prostu przyprowadziła je do jego domu, a sama wyjechała do Ameryki. Została sławną aktorką. Czemu nie zajmie się dziećmi? Czemu, poza opłacaniem Starstone, w ogóle o nich nie myśli? Kim w ogóle jest?

William Halliwell... Z pochodzenia Irlandczyk. Urodził się w Dublinie w 1970 r. Do Nottingham w Anglii przyjechał 18 lat później w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy i tak poznał Matkę swoich dzieci. Zakochał się bez pamięci. Myślał, że ona też, ale rozczarował się. Gdy Ona zaszła w ciąże i nie chciała wyjść za niego, wtedy zrozumiał, jak bardzo się mylił. Zamieszkał jednak w sąsiedztwie, żeby móc częściej zajmować się dziećmi. Zdziwił się strasznie, gdy pewnego sierpniowego dnia Matka jego dzieci po prostu je u niego zostawiła. Zajął się nimi, jak umiał najlepiej. Czy może być z siebie dumny? Czy spotka się jeszcze kiedyś z Matką Bliźniąt? A może przy okazji dowie się także, czemu tak nagle odeszła? Na razie jest jej wdzięczny, że opłaca ich dzieciom Starstone...

PostWysłany: Śro 20:28, 09 Kwi 2008    Temat postu:

MAtka... Jest okropna. Jezeli oddala dzieci dla kariery, to... okropne... Ojciec wydaje sie ok Smile