Oliver

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.szkoladlagwiazd.fora.pl Strona Główna -> Olivia i Oliver Halliwell
Aga
Moderator

Dołączył: 04 Kwi 2008

Pomógł: 1 raz
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Pią 22:12, 04 Kwi 2008    Temat postu: Oliver

Siedemnastolatek... Uczeń III klasy Starstone o profilu lingwistycznym.

Oliver jest zbuntowany, bezpośredni, spontaniczny i impulsywny. Stanowi całkowite przeciwieństwo swojej bliźniaczej siostry Olivii.

Nauka języków nigdy nie stanowiła dla V. problemu. Poza tym uważa, że na francuski złapie mnóstwo lasek. Czy to się sprawdza?
Jak każdy chłopak Oli lubi także sport. Po lekcjach gra z dwójką przyjaciół w piłkę nożną. Marzą im się kariery zawodowych piłkarzy w lidze włoskiej lub hiszpańskiej. V. czasem wspomina także o angielskiej, ale to nie Premiership jest szczytem jego możliwości. Czy cała trójka będzie konsekwentnie dążyć do realizacji postawionego sobie celu?

Najlepszymi przyjaciółmi V. są jego kumple z drużyny piłkarskiej: Luke i Dave oraz koszykarz i muzyk (z zamiłowania) - Bobby G. W czwórkę należą do Elity Starstone, która w sumie liczy 10 osób. Oli próbował włączyć do "Towarzystwa" swoją siostrę, ale ona skutecznie się przed tym obroniła. Czy zawirowania w Elicie doprowadzą do jakichś zmian?

Stosunek Olivera do rodziców jest, delikatnie mówiąc, obojętny. V. nie ma urazu do Matki. Właściwie w ogóle o niej nie myśli. Najważniejsze dla niego jest to, że ma spokój i praktycznie może robić, co chce. Wizyty Ojca bardzo go cieszą, choć stara się tego nie pokazywać. Czy Oli nauczy się okazywać swoje prawdziwe uczucia?

PostWysłany: Śro 20:23, 09 Kwi 2008    Temat postu:

Intrygujacy Very Happy