. Marietta Victoria Esawarin .

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.szkoladlagwiazd.fora.pl Strona Główna -> Starocie
Gość

PostWysłany: Pią 21:05, 18 Kwi 2008    Temat postu: . Marietta Victoria Esawarin .

Pewnego dnia, a dokładnie siedemnaście lat temu przyszła na świat mała dziewczynka o imieniu Marietta Victoria. Teraz - Marie. Już od roku uczy się w szkole Starstone. Czemu ? Nie miała siły mieszkać z rodzicami. To aktorzy. Zawsze się o nią martwili, rozpieszczali, a ona tak nie lubi. Nie chce.

* Wredna.
Bo taka już jest. Nikogo nie udaje ! Lubi robić ludziom na przekór. Czemu ? Sama nie wie dlaczego. Kiedyś wiele osób do niej odnosiło się w zły sposób. Ona sie odgrywa.

*Sympatyczna
Ma wielu przyjaciół i tak naprawde jest uwielbiana w Starstone. Zawsze tak było. Jest sympatyczna, ale zależy dla kogo. Każdy wie, ze trzeba jej się bać, ale ona nie jest takim szatanem. Jest miłą osobą.

* Pomocna.
Masz jakiś problem ? Na co czekasz ?! Leć do niej. Zawsze pomoże.
Gość

PostWysłany: Pią 22:04, 18 Kwi 2008    Temat postu:

No, moje kochanie się postarało i napisało opis ^^
Gość

PostWysłany: Pią 22:14, 18 Kwi 2008    Temat postu:

Ah. Nie doceniasz mnie ^^