Perin- cała prawda :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.szkoladlagwiazd.fora.pl Strona Główna -> Perin Keegan

PostWysłany: Śro 14:41, 09 Kwi 2008    Temat postu: Perin- cała prawda :)

Perin, Erin, Perry... Nie, Perry lepiej nie. Po prostu Erin.

"Lubiła tańczyć, pełna radości tak, zawsze goniła wiatr..."- cała ona.

Jednak taniec nie jest jej pasją, w ogóle czy ona ma jakąś pasję? Chyba nie. Ta pewna siebie osiemnastolatka uczęszcza do klasy teatralnej. Nie wynika to może z wielkiej miłości do teatru, bardziej chyba z zawodem jej rodziców. Są aktorami. Co gorsza: aktorami z "Mody na Sukces"!

Dawno, dawno temu zdecydowała się na naukę w Starstone, aby pozbyć się opinii córki "kultowego" serialu, w którym grają jej rodzice. W dodatku wielka euforia jej rodziców, kiedy dowiedzieli się, że ich córka bedzia miała braciszka doprowadzała Erin do szału. Nie, nie była zazdrosna. Może trochę. Jedynie niie potrafła znieść pięciu minut z bachorem!

Poza tym, namawiała ją do Starstone jej najlepsza przyjaciółka, którą zna już prawie 12 lat- Alexia. Razem tworzą wybuchowy duet. Są roztrzebane, sympatyczne, spontaniczne... Właśnie... Ta spontaniczność nie zawsze wychodzi im na dobre...

Po zerwaniu z Joshem postanowiła zaszaleć. Chociaż... można jeszcze bardziej? Postanawia nie umawiać się z nikim na stałe, nigdy się nie zakochiwać, bo to na dobre jej nie wyjdzie.

Jednak potrafi być chamska, złośliwa, mściwa, sarkastyczna... To chyba jednak nie jest aniołek Smile