I like heroina.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.szkoladlagwiazd.fora.pl Strona Główna -> Opowiadania

PostWysłany: Pią 18:31, 18 Kwi 2008    Temat postu: I like heroina.

Fragment prologu

Agnieszka pośpiesznie poszła do łazienki i z szafki wyciągnęła swoją kosmetyczke. Zaczęła czegoś w niej szukać. Była zdenerwowana. W pewnej chwili wyciągnęła malutkie pudełeczko. Błysnęło lekkie światełko i zaraz można było ujrzeć żyletki. To był jej przyjaciel. Ktoś kto się z nią nie rozstawał. Dziewczyna o czarnych jeszcze włosach usiadła na kafelkach i przejechała żyletką po ręku. Już zaraz stoczyła się smuga krwi. Agnieszka spojrzała na ranę i uśmiechnęła się. To jej sprawiało przyjemność. Sprawiało, że czuła się lepsza, ważniejsza. Następny raz pociągnęła żyletką po ręku. Mocniej. Bardziej zaczęło krwawić i boleć. Ale ona się tym nie przejmowała. To ją cieszyło. Kochała to. - Wstała z podłogi i wzięła histeczke do ręki. Przetarła ranę i lekko zmrużyła oczy. Pierwszy raz zabolało ją coś, co dawniej sprawiało jej największą przyjemność. Rana zaczęła co raz bardziej boleć. Agnieszka nie wiedziała co się dzieje. Do oczu zaczęły napływać jej łzy, a w głowie słyszała dziwne krzyki. Położyła się na podłodze i zamknęła oczy. Musiała się doprowadzić do porządku. Rodzice nie mogli jej zobaczyć. Miała tylko 12 lat !

Blog należy do serii ' Na Gigancie ' ( gdzie oczywiście bardzo gorąco zapraszam Rolling Eyes ) i ogólnie opowiada o 17-letniej dziewczynie. Coś więcej ? Za dużo by opowiadać.
Oraz.
www.nagigancie.fora.pl
Zapraszam Smile

PostWysłany: Pią 19:02, 18 Kwi 2008    Temat postu:

heroina to po angielsku heroin x]
Jest taka piosenka nawet ^^
"You're my heroin, and this moment I'm lonely" lalala xD
Papa Roach ją śpiewa, słuchałem jeszcze za czasów mani na rocka x]
A co do opowiadania..
Jakoś nie ciągnie mnie do pisania o narkotykach, o samookaleczeniu i alkoholu.
Spotykam się z tym na co dzień, w końcu moje liceum liczy około 1500 uczniów i nie wszyscy są tacy grzeczni jak się wydaje...
Podziękuję.
Ale ładnie to opisałaś, mimo paru literówek Smile