Wszystko i jeszcze więcej o Belli

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.szkoladlagwiazd.fora.pl Strona Główna -> Autorzy
Bella

Dołączył: 05 Maj 2008

Skąd: Nibylandia

PostWysłany: Śro 17:24, 14 Maj 2008    Temat postu: Wszystko i jeszcze więcej o Belli

Bella, lat 14.
Bardzo wredne stworzenie.
Ta INNA.

Urodziłam się i mieszkam w Kielcach, których nie lubię. Moim zdaniem to taka dziura. Kiedyś zamieszkiwałam przedmieścia Berlina, ale cóż dobre czasy minęły...
Żyje jak zapewne (raczej na pewno) każdy z was w erze zmian, do jakich w pewnym stopniu nie jesteśmy przygotowani. Nowa technologia przeraża niektórych ludzi, a innych wprawia wręcz w zachwyt. Uzależniamy się więc od komputera, internetu, mp3 itp. Jednakże w naszych opowieściach zawieramy coś więcej, to prawdziwe historie o codziennych dramatach lub komicznych sytuacjach. Nasze postacie przesyłają ludziom ważne przekazy, jakie często umykają zwykłemu czytelnikowi.
Dlatego właśnie pisarzy określa się mianem innych, tych którzy dostrzegają coś czego nie mogą ujrzeć zwykli ludzie.

Chodzę do drugiej klasy gimnazjum w Kielcach, o profilu teatralno-dziennikarskim. Nie mam wielu przyjaciół, za to mnóstwo znajomych. Nie lubię się uczyć, jestem leser:D
Lubie matme i polaka, nienawidzę fizyki, chemii i biologi.
Mam pieska owczarka szetlandzkiego Olivera.
Właściwie Olivera Magica Momenta.
Pseudo "Bożyk" albo "Lolek"Very Happy