Avis

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.szkoladlagwiazd.fora.pl Strona Główna -> Autorzy

PostWysłany: Pon 8:52, 28 Kwi 2008    Temat postu: Avis

Hm...na wstępie należy się przedstawić. Otóż jestem Diana, nazwisko celowo pominę i mam 15 lat. Moim hobby od zawsze było pisanie, tylko wyobraźcie sobie jakie opowiadania piało 5-letnie dziecko, bo też od tego wieku zaczęłam zabawę z piórem(ładnie mówiąc). Szkoda gadać, coś pamiętam ale zgubiłam zeszyty i teraz bardzo jestem zła o to, bo było by co wspominać. Drugim hobby, które narodziło się w wieku 11 lat to grafika komputerowa. Jak każdy zaczynałam od Painta i powiem wam, że nieźle sobie w nim radziłam, ale byłam wtedy dosyć dziwna, lubiłam durne świecące brokatowe tła i brazylijskie nagłówki (nie wiem czemu taka nazwa:P). Potem z tego wyrosłam i kupiłam sobie Adobe Photoshop, byłam zachwycona możliwościami i tak mi zostało...jestem fanem grafiki i mimo, że na moim blogu szablon jest...hmmm...bardzo skromny to proszę mi wierzyć, stać mnie na więcej ^^.
Kolejnym hobby są The Sims 2 i dodatki jakie EA do niego wyprodukowało, możecie się śmiać i gadać "Ej masz 15 lat a cieszą cię gry dla dzieci", nie wiem czemu je lubię. Ale kocham kręcić filmiki i wstawiać je na YOU TUBE, po za tym bardzo wciągają mnie możliwości jakie tam można, czyli pobieranie downloadów i możliwość ich tworzenia oraz ingerowanie za pomocą np. inseminatora. Dobra ale co będę truć.
Jestem miłą osobą i nie cierpię, ale to wręcz nie znoszę kłótni. Staram się każdy konflikt złagodzić spokojną rozmową, chyba że ktoś porządnie zajdzie mi za skórę i zacznie mnie wyzywać to wtedy się zaczyna...nie powiem co. Jestem uparta i trudno mi czasem coś przegadać, bardzo często gubię literki i czytając opko błagam o wybaczenie:* pisać mi o nich a będę nałogowo poprawiać. Muzyka którą słucham...ee...nie mam stylu, musi coś mi wpaść w ucho, może być to techno, hip-hop, pop, classic. Wszystko jedno byle melodia mi się podobała.
Dania które lubię:pierogi ruskie, warzywa na patelni-pychotka!
Ulubione przedmioty szkolne: Polski, WOS
No i myślę, że tyle!
Aga
Moderator